środa

Jak się przygotować do zakupów podczas BLACK FRIDAY – to już 28 listopada!


BLACK FRIDAY - OKAZJE czekają - co i w jakich sklepach?


Większość ubrań kupuję przez Internet. Daje mi to większą swobodę w podejmowaniu decyzji.
Jeśli Ty też lubisz zakupy online, to na pewno już się cieszysz na BLACK FRIDAY, który już
28 listopada. To taki cudowny dzień, kiedy większość sklepów organizuje dla swoich Klientów MEGA przeceny.


W niektórych sklepach trwają one nawet przez cały weekend.
W Polsce nie jest to jeszcze aż tak bardzo popularne w handlu stacjonarnym, ale w Internecie tak- ponieważ większość polskich sklepów ma jakieś korzenie zagraniczne (kapitały, udziałowców itp.)

O ile w trakcie roku sklepy przeprowadzają wiele akcji promocyjnych i można się załapać na naprawdę wielkie przeceny, to BLACK FRIDAY tym się od nich odróżnia, że zazwyczaj są to rabaty bez żadnych ograniczeń (nie ma minimalnych wartości zamówienia i akcja dotyczy całego asortymentu)

A dlaczego FRIDAY jest BLACK?

Bo zawsze jest to piątek po dniu Dziękczynienia (akcja wywodzi się ze Stanów), a czarny dlatego, że większość firm w tym dniu osiąga najlepsze wyniki (które w księgach finansowych są na czarno, a  nie na czerwono (jak straty))

Jakie rabaty w tym roku?

Polskie sklepy

Nie wiem jeszcze czy ANSWEAR I ZALANDO przystąpią do akcji i z jakimi rabatami , ale na pewno warto zaglądnąć na ich stronę w piątek, aby to sprawdzić.
Udało mi się natomiast już dziś znaleźć informację, że Sklep www.Halens.pl przygotował 20% rabatu na cały asortyment (a jest tu trochę znanych marek)
Może macie jakieś przecieki o akcjach w innych polskich sklepach – dajcie znać w komentarzu.

Sklepy zagraniczne

Pozytywna informacja dla fanów sklepu ASOS: będzie aż 30% rabatu na WSZYSTKO, a produkty już przecenione zostaną dodatkowo przecenione (do 70% w sumie). 

Jeśli masz jakiś inny ulubiony zagraniczny sklep, to odwiedź go w piątek, prawdopodobnie pojawi się tam wyjątkowa akcja.

2 najważniejsze wskazówki dla udanych zakupów podczas BLACK FRIDAY – podejdź do tego jak profesjonalistka.#1 Przygotuj się do tych zakupów wcześniej


Przejrzyj swoją garderobę, sprawdź czego Ci brakuje, co będzie pasować do tego co już masz. (jakie kolory).
Zrób listę. A może już masz jakieś rzeczy, które chciałaś kupić, ale jeszcze się nie zdecydowałaś – też w pisz na listę, bo potem może Ci to umknąć, gdy już będziesz na stronie i będą Cię kusić innymi produktami.

A jeśli już wiesz, że chcesz kupić wszystko w jednym sklepie – np. w ASOS, to już dziś wejdź do sklepu i powybieraj takie produkty po prostu zapisując je w WISH LIŚCIE (to przyspieszy Twoje zakupy w piątek). Wybierając, miej w pamięci, że będą one tańsze o 30%, ale przy wyborze kieruj się raczej własnymi potrzebami (jw.), aby uniknąć pułapki, że skoro jest tanie to warto to mieć. 

Dodatkowo, jeśli Twoja garderoba jest utrzymana raczej w nurcie klasycznym i minimalistycznym, to niech Cię nie zwiodą produkty modne tylko w tym sezonie. Szukaj krojów ponadczasowych, które nie zestarzeją się w następnym roku. (genialny tekst, który wprowadza, jak wybierać takie ponadczasowe elementy garderoby przeczytasz na blogu ubierajsieklasycznie.pl np. we wpisie - uniwersalna metoda na bycie stylowym)

Robiąc listę, pomyśl również o prezentach, może to już będzie dobry czas, aby kupić coś na gwiazdkę?

Ja np. nadal nie kupiłam butów na zimę i ciepłej kurtki, bo pogoda tego nie wymusiła, więc w pierwszej kolejności będę na to polować.

#2 Korzystaj z szybszej przeglądarki

Najlepiej Chrome. Już teraz w tych sklepach są przebrane rozmiary. Wyobrażasz sobie, co będzie działo się w ASOS, w piątek? Jeśli nie chcesz, aby ktoś Cię wyprzedził, lepiej podkręć prędkość;)

O czymś zapomniałam, co byś dodała? Napisz w komentarzu.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz